eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.
Wykaz dzieci przyjętych do Przedszkola
Lista dzieci zakwalifikowanych
do Przedszkola Samorządowego w Stepnicy
w roku szkolnym 2019/2020
Przydział do oddziałów:
Odział I - wychowawca Karolina Czubachowska, Blanka Synówka
(2,5 - 3-latki)
- Arłukiewicz Kacper
- Bruska Tatiana
- Garncarek Karol
- Gocka Julia
- Górska Ella
- Gutowska Lena
- Kawka Błażej
- Klimowicz Igor
- Koleśnik Stanisław
- Koligot Kacper
- Kovalenko Kyryl
- Kowalak Maria
- Leśniewski Antoni
- Maciejuniec Julia
- Matuszak Julia
- Michaj Jeremi
- Nowak Ignacy
- Preis Maria
- Salitra Nikodem
- Sulima Wojciech
- Synówka Antonina
- Szarkiewicz Wiktoria
- Szyszczakiewicz Krzysztof
- Urbański Mikołaj
- Zwierz Joanna
Oddział II - wychowawca Emilia Moryś
- Antoniak Michał
- Bogucka Aleksandra
- Gamułkiewicz Antoni
- Gutowski Dominik
- Iwańczyk Bartosz
- Iwańczyk Kuba
- Kabała Natan
- Kołtun Filip
- Kowalska Maja
- Kubiak Kacper
- Matusiak Karol
- Muryn Maria
- Nawrot Michalina
- Pietrasik Karolina
- Płóciennik Adam
- Solińska Oliwia
- Stacewicz Julian
- Szembel Koralia
- Ślusarczyk Cezary
- Urbańska Maja
- Waśkowska Ilona
- Woźniak Tobiasz
- Woźnicka Weronika
- Zajęcki Nikodem
- Zdanowicz Franciszek
Oddział III - wychowawca Aleksandra Gurbin (5-latki)
- Janik Fabian
- Krzyśków Faustyna
- Ozdemir Melisa
- Nadolny Filip
- Flasza Damian
- Beczek Jan
- Domagała Maksymilian
- Koleśnik Maja
- Bochniak Liliana
- Szaja Oliwier
- Kowalski Julian
- Kaliszczuk Maciej
- Makowski Wojciech
- Parafianowicz Eliza
- Zdanowicz Zofia
- Siurek Oliwia
- Cyga Beata
- Chmurowska Nadia
- Kielak Oskar
- Piątek Antonina
- Michalak Julia
- Kawka Karolina
- Lewandowski Aleksander
- Dzyha Milana
Oddział IV - wychowawca Agnieszka Wiśniewska
- Banielewicz Liliana
- Bednarski Marcel
- Biela Lena
- Jankowska Zofia
- Jurkiewicz Martyna
- Kaliciak Cezary
- Karmazyn Olaf
- Klimowicz Maciej
- Kobus Alan
- Kopiecka Anastazja
- Kowalski Eryk
- Lasik Wojciech
- Matusiak Fabian
- Mishkyna Yeva
- Płóciennik Filip
- Połonko Vanessa
- Synówka Jagoda
- Waśkowska Elizawieta
- Wieczorek Antoni
- Wiśniowska Martyna
- Czarnof Antoni
Oddział V - wychowawca Anna Krawczyk
- Anusewicz Dominik
- Bykowska Magdalena
- Cyniak Lena
- Cyniak Nela
- Deskiewicz Maciej
- Domżalska Kamila
- Gwiazdowska Nina
- Jaroszewicz Oliwia
- Kaczemba Lillyana
- Klepinowska Nadia
- Krzyśków Miłosz
- Makowska Hanna
- Pestoniuk Andrii
- Pryszcz Paweł
- Sawa Nikodem
- Siurek Oliwier
- Szembel Alicja
- Tkacz Dominik
- Wawrzyński Wiktor
- Woźnicka Klaudia
- Zielińska Anna
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Lidia Wyzińska | 11-09-2019 06:42:26 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Lidia Wyzińska | 11-09-2019 |
Ostatnia aktualizacja: | Lidia Wyzińska | 11-09-2019 06:42:26 |